Minu raha planeerija KOMPLEKT "Kevad"

19,45 €
Minu raha planeerja “KEVAD” kollektsiooni KOMPLEKT
  • Toode sisaldab: 5 lk/ preemium matt paberlehte, mis EI OLE ilmastikukindlad.
  • Kleepsud EI paista läbi.
  • Ühe lehe mõõt: laius 11 cm ja kõrgus 17 cm.
  • Kleepsudele saab mugavalt kirjutada erinevate kirjutusvahenditega.
  • Värvid võivad ekraanil erineda.

On elementaarne, et tuleb omada ülevaadet oma raha sissetulekute ja väljaminekute üle. Kuid tihtipeale ei pööra paljud sellele üldse mitte mingit tähelepanu. Üks suur omadus, mis eristab rikkaid inimesi vaestest on see, et rikkad kontrollivad oma raha ise. Vaesed seevastu lasevad rahal ennast kontrollida.

Igaüks saab ise midagi lihtsat ära teha, et raha asjad oleksid selgemad.  Minu raha planeerimise kleepsud on üks lihtne võimalus, kuidas omada ülevaadet oma raha asjade üle.

Kui sina ei kontrolli oma raha siis raha kontrollib sind!

 

Minu raha planeerija kleepsud

Minu raha planeerija “KEVAD” kollektsioon

KASUTAMINE 

Oma raha ülevaate tegemiseks alusta sissetulekute ja väljaminekute lahti kirjutamisega.
Minu raha planeerimise kleepsud aitavad ühe kuu põhiselt saada selge ja konkreetne ülevaade oma kõigist sissetulekutest ja ka väljaminekutest.
Kirja tuleb panna kõik

  • sissetulekud (töötasu, toetused, üüritulu jne) ja
  • kõik kulutused.

Kulutuste kirjapanek on juba veidi keerulisem ülesanne, kuid kui need loogiliselt teemade kaupa jaotada siis muutub kulutuste ülevaade selgemaks. Mida täpsemalt oma kulud lahti kirjutad, seda parem.

Oluline on kirja panna ka kõige väiksemad ostud, sest pisikestest kuludest võivad kasvada kuu lõpuks üsna suured summad.

Üks suur teema on ka raha säästmine ja rahaline tagavara. Kui suur peaks olema rahaline tagavara? Selleks on vaja teada, kui suured igakuised kulutused on. Kui regulaarselt kulutusi lahti kirjutada siis on pilt selge. Soovitatakse omada minimaalselt rahalist tagavara 2-3 kuu kulutuste jagu. Kui peaks juhtuma, et mingil põhjusel sissetuleks väheneb või üldse kaob siis rahalise tagavara olemasolu tagab hakkama saamise, kuniks sissetulek taastub.

Kindlasti maandab pingeid kui säästa raha eesmärgi jaoks. On soovitatav kirja panna kindel eesmärk, mille jaoks raha vaja. Näiteks võib raha koguda reisimiseks, riietele ja jalatsitele jne.  Minu raha planeerija kleepsude abiga on võimalik raha kogumist muuta järjepidevaks, põnevaks ning efektiivseks.

MATERJAL
Preemium siidine matt paber.
Kleepsud EI OLE kulumis-, ilmastiku-ning veekindlad.
OLULINE! Kleebised ei ole vee- ega kulumiskindlad. Need ei ole sobilikud kleepimiseks kohtadesse, mis saavad niiskeks või märjaks.

Lisainfo
Bränd Mindful MINA
Write Your Own Review
Hinnanguid saavad jätta registreeritud kasutajad. Palun logi sisse.
© 2023 EESTI BRAND OÜ | eCommerce by DISAINVEEB | Integrations by liidestused.ee Elated Monday