Ly Yoga

 

Ly Tolberg on inspireeriv joogaõpetaja, kes on oma jooga teekonna alguse saanud Jaapanist, kus ta elas ja töötas 13 aastat ning kus ta läbis oma esimese 200 tunnise Hatha Yoga õpetajate koolituse Under the Light Yoga koolis. Jaapanis sai ta võimaluse õppida erinevate joogastiilide kohta ning asus praktiseerima Ashtanga joogat Under the Light Yoga koolis õpetaja Renato Libonati (Kranti Nofear) juures. Seal sai alguse tema armastus ja kirglik pühendumus joogale. Lisaks oma õppimisele ja kogemuste omandamisele on Ly õpetanud joogat Tokyos Ichigeki fitness klubis ja erinevates jooga stuudiotes Tokyos ja selle lähiümbruses. Ly on end pidevalt täiendanud ja avastanud uusi võimalusi, et süvendada oma teadmisi joogast ja tervislikust eluviisist. Ta on läbinud Institute of Natural Healing toitumisalase koolituse ning omandanud toitumisspetsialisti kutsetunnistuse 2013. aastal. Seejärel, 2015. aastal, läbis ta 300 tunnise Tantric Hatha Yoga Tradition õpetajate treeningu Zuna Yogas, mille abil täiendas oma joogaõpetaja oskusi ja teadmisi.

2012-2013 õpetas ta joogat Indoneesias Seri Resort Hotelli Joogastuudios ja 2018-2019 õpetas ta samuti joogat samas kohas. Eestis käies õpetas joogat Viljandis Maerobic stuudios. Aastal 2017 toimus nädalane jooga töötuba Saaremaal, mida juhendas tuntud joogaõpetaja Jani Jaatinen, tuntud ka kui Gokulacandra. Vahepeal on Ly käinud erinevatel töötubadel Hong Kongis ja Singapuris, et täiendada oma teadmisi ja jagada oma kogemusi teiste jooga õpetajatega.

2022 aastal avas Ly omaenda joogastuudio, kus ta pakub oma teadmisi ja kogemusi kõigile huvilistele, kes soovivad saavutada paremat tervist, sisemist rahu ja tasakaalu. Tema pühendumus ja kirg joogale on nakatunud ja inspireerinud paljusid inimesi tema ümber.

© 2023 EESTI BRAND OÜ | eCommerce by DISAINVEEB | Integrations by liidestused.ee Elated Monday